Runda Koleksiyonu

Doğadaki geometrinin maddi özü, melodiyi oluşturan parçaların armonisi gibidir. Parçaların tamamlayıcı ritmi yelpazeyi besleyerek eserin dinamikliğini oluşturur. Zamansız minimal tasarımlar, birbirleriyle uyum sağlayarak doğadaki geometrik dengeyi yansıtır. Armoni sayesinde her bir parça birleşerek tasarıma adeta bir melodi gibi fısıldar. Doğanın gizemli melodisinden ve onun ortaya çıkardığı benzersiz güzelliklerden ilham aldık. Harmony Koleksiyonu, doğanın kendi döngüsü içinde çıkardığı eşsiz tınıların bir yansıması olarak şimdi sizlerle buluşuyor.

Koleksiyonu İncele

Runda Koleksiyonu

Güneş, medeniyetler tarihinde yaşamın en büyük kaynağı olarak görülmüş. Gecenin karanlık dehşetinin ardından şafakla birlikte yeryüzünü aydınlatan güneş, insanlar için umut olmuş ve gün ışığı yaşamın kaynağına dönüşmüş. İnsanlık tarihi boyunca doğum, yaşam, ebedilik ve kutsal bir gücün sembolü olarak görülen güneş, herkes için bir merak konusu olmuş. Medeniyetler güneşi kutlamak ve onurlandırmak için methiyeler dizmiş hatta anıtlar inşa etmiş. Böylece tarih boyunca her alanda insanlığa ilham perisi olmuş. Güneşin kadim tarihi ve günümüz hayatındaki etkin rolü bizleri derinden etkiledi, Helios Koleksiyonu, evrenin gizemli sembolünden aldığımız bu ilhamla ortaya çıkmıştır.

Koleksiyonu İncele

Runda Koleksiyonu

İnsanoğlu, yaratılıştan bu yana ayın evreleri ile derin bir bağlantı içindedir. Var olduğu her dönemde ayın rehberliğini ve mistik özelliklerini arzulamış, kendilerine yol çizmişlerdir. Ayın ilk evresiyle başlayan bir aylık döngüsü, sunduğu muhteşem görsel şölen ile her gece insanları etkilemiştir. Ruh bilimine bile ışık tutan bu döngüler insanlar tarafından tamamen özümsenmiştir ve pek çok olay bu döngüler üzerinden açıklanmıştır. En karanlık anlarda bile bize yol gösteren muhteşem değişimi ve gecenin ortasında gökyüzündeki parlak varlığı ile Moonlight Koleksiyonumuza ışık tutmuş, bizlere ilham kaynağı olmuştur. Ayın evrelerinin yaşam dolu enerjisi şimdi Runda’nın Dünyası’nda.

Koleksiyonu İncele